Altyapı Yatırımları Sürüyor

16 Ağustos 2021 22:25
Altyapı Yatırımları Sürüyor

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun önem verdiği konulardan biri olan altyapıda yatırımlar aralıksız olarak devam ediyor.

Şehrin altyapısında yaşanan sorunları gidermek ve vatandaşlara da içme suyunun kaliteli bir şekilde ulaştırılması için yoğun çaba sarf eden Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Aksu Mahallesi 4 Nolu Sokak’ta bin 300 metre uzunluğunda yeni içme suyu şebeke hattı yapıyor.

Sıklıkla arıza veren borular yüzünden mağduriyet yaşanmasının önüne bir an önce geçilebilmesi amacıyla altyapı yatırımlarını sürdüren Giresun Belediyesi, bu çalışmalarla su sorununun önüne geçiyor.
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Şehrimiz genelinde yatırımlarımıza devam edeceğiz. Özellikle tüm dünyayı da etkisi altına alan pandemi süreci ve son yıllarda ciddi anlamda yaşanan afetler dikkate alındığında, yaşamın vazgeçilmez kaynağı olan içme suyunu, Giresun Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan her bireye düzenli ve sürekli bir biçimde ulaştırmak için çalışmalarımızı özveriyle sürdüreceğiz. Eksikliğini hissettiğimiz ve ihtiyaç duyulan hizmetleri bir bir gerçekleştirmenin gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.


Öte yandan Aksu Mahallesi 4 Nolu Sokak sakinleri ise içme suyu çalışmasından dolayı Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine teşekkürlerini dile getirdi.

Kaynak : www.kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle