Aydın’dan, ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’ kutlaması

Son Güncelleme : 24 Temmuz 2021 11:07
Aydın’dan, ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’ kutlaması

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Özveri ve gayret ile görevini ifa eden basın mensuplarımız, kamuoyunun haber alma hakkı ve vatandaşlarımızın gündem hakkında bilgi sahibi olması için toplumsal faydaları nedeniyle büyük öneme sahiptirler. Hem bu noktada güzel çalışmalar ortaya koydukları gibi hem de siyasetçilerinde kendilerini ifade edebilmelerinde yardımcı pozisyondadırlar. Ulusal basının güç toplamasında ise yerel basının önemi oldukça büyüktür ve teknolojinin ilerlemesiyle birlikte basının önemi daha da artmaktadır.

Bu sebeple doğru bilginin yanlış bilgiler arasından ayırt edilip kamuoyuna aktarılması bu ülke için verilen en güzel hizmetlerden biridir. Görevini layığıyla yerine getiren basın mensuplarımıza, ülkemize ve milletimize hizmetleri nedeniyle ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesileyle her bir basın mensubumuzun 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik ediyor; kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir hayat diliyorum.”

Kaynak : www.kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle