“Dört Koldan Çalışıyoruz”

24 Haziran 2021 02:51
“Dört Koldan Çalışıyoruz”

Giresunspor'un teknik adamı Keleş: “Bir hafta sonra yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız...

...O tarihe kadar istediğimiz futbolcuların büyük bir çoğunluğuna imza attırmak amacındayız. Hem yerli hem de yabancı transferi konusunda ince eleyip sık dokuyoruz.”

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, Başkan Hakan Karaahmet’in transfer çalışmalarını çok titiz bir şekilde sürdürdüğünü ifade etti.

Başarılı Hoca; “Sezon öncesinde çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Her gün onlarca oyuncunun ismi bizlere öneriliyor ancak biz bildiğimiz, izlediğimiz futbolcuları alma taraftarıyız. Tabiri caizse dört koldan çalışıyoruz. Hem yerli hem de yabancı transferi konusunda ince eleyip sık dokuyoruz. Kulübümüzün bütçesi doğrultusunda en iyi oyuncuları alacağız” şeklinde konuştu.

“RAKAMLAR İNANILMAZ YÜKSEK”

Futbolcuların talep ettiği rakamlarının inanılmaz oranda yüksek olduğunu ifade eden Hakan Hoca; “Bir de taliplileri artınca işimiz daha da zorlaşıyor. Bu nedenle görüşme halinde olduğumuz futbolcuların isimlerini duyurmamaya büyük özen gösteriyoruz. Futbolcular da sonuçta yılda bir kez ya da iki senede bir transfer görüşmeleri yapıyorlar. Onları da anlıyoruz. Sadece biz değil, tüm kulüpler maliyetlerin yüksekliğinden dolayı çok fazla yol alamadılar. Bir hafta sonra yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. O tarihe kadar istediğimiz futbolcuların büyük bir çoğunluğuna imza attırmak amacındayız” diye konuştu.

Haber: www.spor28.com

Kaynak : www.kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle