Giresunspor Hepsine Talipli

Son Güncelleme : 30 Mart 2021 05:03
Giresunspor Hepsine Talipli

Giresunspor yöneticilerinden Akgün: “Biz bu final haftalarının üstesinden gelmeyi başaracağız. İstanbulspor maçını da kazanarak, Samsun'daki galibiyeti seriye dönüştürmek amacındayız.”

Giresunspor, kalan 7 maçta puanların tamamına talipli. Yönetici Sinan Akgün, Samsunspor maçının geride kaldığını ifade ederek; “Biz o maçın dosyasını kapattık ve tamamen Cumartesi sahamızda İstanbulspor ile yapacağımız maça odaklandık. Sonuçta maçtan önce ya da sonra konuşanlara değil, sahada kazanana 3 puan veriyorlar. Kaldı 7 maçımız. Biz bu final haftalarının üstesinden gelmeyi başaracağız. İstanbulspor maçını da kazanarak, Samsun’daki galibiyeti seriye dönüştürmek amacındayız” dedi.  

RAKİPLER DE BİRBİRİYLE OYNAYACAK

Kalan maçların büyük çoğunluğunun ilk 2 ya da Play-Off’a oynayan ekiplerle olduğunu vurgulayan Akgün; “Sonuçta 17 takım var ve bu takımlar ile sezon içerisinde iki kez karşılaşıyorsunuz. Dolayısıyla fikstür zorluğu ya da kolaylığı diye bir şey bence yok. Ayrıca rakiplerimiz de kalan 7 haftada birbirleriyle maçlar oynayacak. Ortada 21 puan var ise biz o 21 puana da talipliyiz. Kaç puan alırız bunu zaman gösterecek ama Giresunspor, Süper Lig’e doğrudan yükselecek takımlardan biri olacak. Bunu başaracak güçteyiz” dedi.

Haber: www.spor28.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle