Bugün: 23.05.2019

‘360 Derece, Karanlık Gece’ Tırı Bulancak'ta

‘360 Derece, Karanlık Gece’ Tırı Bulancak'ta
Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ) 15 Temmuz`daki darbe girişimine ilişkin görüntülerin, 360 derece sanal gerçeklikle izlenebildiği tır, Türkiye turuna çıktı.01.08.2017 17:36
Tırın bugünkü durağı ise Bulancak olacak.

İstanbul Tuzla Belediyesi’nce ‘İhanet Gecesini Unutmayacağız, Unutturmayacağız’ sloganıyla yürütülen proje kapsamında hazırlanan ‘360 Derece, Karanlık Gece’ adlı tır, 81 İl’de milyonlara ulaşacak. Bulancak Belediyesi’nin katkıları ile bugün Bulancak’ta olacak olan tır Bulancak Cumhuriyet Meydanı’nda Bulancaklıların ziyaretine açık olacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Recep Yakar; “Hain darbe girişimiyle ilgili görüntülerin saati saatine üç boyutlu ve harekete duyarlı şekilde hazırlandığı videolar, sanal gerçeklik gözlükleriyle ücretsiz izlenebilecek. İzleyiciler, 3D teknolojisi sayesinde yürüyerek gidebildikleri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde halkın demokrasi mücadelesine, Gölbaşı'ndaki Özel Harekât Daire Başkanlığı ile TBMM'nin bombalanmasına ve halkın darbecilere yönelik tepkilerine yeniden tanıklık edebilecekler. Tüm halkımızın gelecek olan tırı ziyaret etmesini temenni ediyorum. ” dedi.


Etiketler: ‘360 Derece - Karanlık Gece’ Tırı Bulancak'ta

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.