Bugün: 23.05.2019

Bahtiyar Aydın Caddesi Sıcak Asfalt İle Kaplanıyor

Bahtiyar Aydın Caddesi Sıcak Asfalt İle Kaplanıyor
Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Bulancak'ın birçok noktasında yol yapım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.26.07.2017 15:25
Bu kapsamda Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ballıca Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi’ni birbirinden ayıran cadde olan Şehit Bahtiyar Aydın Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Ballıca Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi’nin üst kesimlerini sahile bağlayan cadde niteliğinde Şehit Bahtiyar Aydın Caddesi sıcak asfalt ile kaplanmaya başladı.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Ballıca Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi’ni birbirinden ayıran cadde olan Şehit Bahtiyar Aydın Caddesi’nde Belediyemizin araç filosuna yeni kazandırdığımız asfalt serme makinesi ve sıkıştırma makineleri ile sıcak asfalt dökmeye başladık. Artık Bulancak İlçemizde kendi iş makinelerimizle, kendi ekibimizle iş yapmanın keyfi içerisindeyiz. Alt yapısı tamamlanmış cadde ve sokaklarımızın baskı beton ve sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam edecek.”


Etiketler: Bahtiyar Aydın Caddesi Sıcak Asfalt İle Kaplanıyor

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.