Bugün: 21.10.2018

Başkan Yakar: “Otogar Caddesi Halkımızın Hizmetine Açıldı”

Başkan Yakar: “Otogar Caddesi Halkımızın Hizmetine Açıldı”
Bulancak Belediyesi’nin halk arasında Otogar Caddesi olarak bilinen Osman Gedikli Caddesi’nde yaptığı baskı beton ve modern kaldırım çalışmalarında sona gelindi ve güzergah araç ve yaya trafiğinin hizmetine sunuldu.31.05.2017 17:35
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, yapımı biten Osman Gedikali Caddesi hakkında açıklamalarda bulundu. Yakar yaptığı açıklamada; “Biten cadde ve sokaklar halkımızın hizmetinde olacak. Bulancak Mahallesi Osman Gedikali Caddesi’ne yapılan modern kaldırım ve baskı beton çalışmasında sona gelindi ve cadde araç ve yaya trafiğine açıldı. Bizler vatandaşımız ne isterse, vatandaşımız için ne iyiyse onu yapmaya çalışıyoruz. Modern caddeler, modern sokaklar ve modern yürüme alanları oluşturuyoruz. Sokak lambalarını yer altına alıyor ve tamamını kendimizin üstlendiği yeni sokak lambaları ile değiştiriyoruz. İlimizin bilinen bir gerçeği var, o da yağmur. Yoğun yağmur alan bir bölgede yaşıyoruz ve hava şartları el verdiği ölçüde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha yapacağımız çok iş var, elimizden geldiği kadar halkımızı refah seviyesi yüksek ve nefes alınan bir şehirde yaşatmak için mücadele ediyoruz” dedi.

YAKAR: “VATANDAŞLARIMIZ KENDİ CADDELERİNİN NE ZAMAN YAPILACAĞINI SORAR OLDU.”

Başkan Yakar; “İlçemizde ciddi bir değişim yaşanıyor. Saha ekiplerimiz ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarına devam ediyor. Alt yapısı biten caddeler hemen yapılacak ve halkımız mağdur olmayacak. Vatandaşlarımız gerek sosyal medyadan, gerek bize bizzat gelerek yapılanlar için teşekkür ediyor ve kendi sokak ve caddelerinin ne zaman bu şekilde yapılacağını sorar oldu. Bizde bütün caddelerimizi mutlaka yenileyeceğimizi söylüyor ve biraz zaman istiyoruz. Artık eski Bulancak’ı değil yeni Bulancak’ı konuşuyoruz.” dedi.


Etiketler: Başkan Yakar: “Otogar Caddesi Halkımızın Hizmetine Açıldı”

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.