Bugün: 19.04.2019

Başkan Yakar: “Otopark Sorunu Tarih Olacak”

Başkan Yakar: “Otopark Sorunu Tarih Olacak”
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak Öğretmenevi karşısında devam eden yeraltı otopark inşaatlarında incelemelerde bulundu.05.07.2018 20:14
Öğretmenevi - İskele kavşağı arasında yeraltı otoparkı olarak planlanan alanda birinci ve ikinci etap kaba inşaatları tamamlanırken, bugün itibarı ile üçüncü etabın zemin betonunun atıldığını belirten Başkan Yakar, kısa süre içinde bu alanda planladığımız otoparklarımızı tamamlayarak hizmete açacağız. Günümüzün en önemli problemlerinden biri haline gelen şehir içi otopark sorunu ilçemizde hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz yeni otoparklarla artık tarih olacak. Daha önce Emniyet amirliği karşısında ve kapalı Pazar yeri alanında oluşturduğumuz otoparklarımızla birlikte yaklaşık bin araçlık bir kapasiteye ulaşacak otoparklarımız Bulancak’ta ciddi anlamda rahatlatma sağlayacaktır. Otoparkların hayata geçmesiyle şehir içi trafiği de rahatlayacaktır. İlçemiz, yaşadığımız şehir için her şeyin en iyisini yapmak için gayretli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

SAHADA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Belediye Başkanı Yakar, gün içerisinde Bulancak’ın muhtelif yerlerinde devam eden çalışmaları da yerinde inceleyerek, ilgili müdürlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şehir içinde devam eden parke onarımları, mevcut çocuk parklarında sürdürülen onarım ve bakım çalışmaları ve Emecen Mevkiinde devam eden SSB yol çalışmalarını inceleyen Başkan Yakar, bu ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

VALİ VE KAYMAKAM'LA OSB’DE TOPLANTIYA KATILDI

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü ve 2. OSB Müdürü Mete Bahadır Yılmaz’la birlikte Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, 2. OSB’de devam eden çalışmalar ve yatırımcı firmaların görüşüldüğü toplantıya da katılan Başkan Yakar, yapılan istişarelere iştirak etti.

Etiketler: Başkan Yakar: “Otopark Sorunu Tarih Olacak”

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.