Bugün: 28.01.2021

Başkan Yakar, Teşekkür Etti

Başkan Yakar, Teşekkür Etti
Korona virüs kaparak 14 gün evinde karantinada kalan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, karantina sürecini tamamlayarak sağlığına kavuştu.17.12.2020 14:58
Bugün itibarı ile (17 Aralık Perşembe) Belediye’ye gelerek görevinin başına geçen Başkan Yakar, yayınladığı mesajla karantina sürecinde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Başkan Yakar; “Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs/Covit 19 salgını hayatımızı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Tüm tedbirlere ve dikkatli davranmamıza rağmen bende bu hastalığa yakalanmaktan ve karantina sürecini yaşamaktan kurtulamadım. Çok şükür ciddi bir sağlık sorunu yaşamadan süreci atlatarak sağlıklı bir şekilde görevimizin başına geri döndük. Dileğimiz ve duamız tüm hastaların iyileşerek sağlığına kavuşmasıdır.

Bu süreçte; geçmiş olsun temennileri ve dualarıyla bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve halkımıza teşekkür eder, sağlığımızın izlenmesinde ve tedavi sürecinde yanımızda olan başta İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. İdris Kasap, Aile Hekimim Dr. Veysel Demir ve tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunarım.

Maske, temizlik ve sosyal mesafemizi korumaya devam ediyoruz. Bu hastalığı birlikte yeneceğiz.” dedi.

Etiketler: Başkan Yakar - Teşekkür Etti

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.