Bugün: 17.06.2019

Belediye Başkanı Yakar, Şemsettin Mahallesi’nde

Belediye Başkanı Yakar, Şemsettin Mahallesi’nde
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Mahalle Buluşmaları toplantılarının ilkini Şemsettin Mahallesi’nde gerçekleştirdi.16.04.2018 14:39
Cumartesi akşamı, eski Cengiz Topel İlkokulu bahçesinde yapılan ve Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda; İlçe genelinde yapılan hizmet ve projeleri sunum eşliğinde anlatan Başkan Yakar, Şemsettin Mahallesi ile ilgili sorun ve problemleri de dinleyerek, cevapladı.

Bulancak’ta büyük bir değişim ve yenilenme harekâtına giriştiklerini ifade eden Başkan Yakar; “İlçemizin her köşesinde çalışıyoruz. İlçemize yapılan tüm bu hizmetler hepimizi ilgilendiriyor. Çünkü Şemsettin Mahallesi ya da başka bir mahalle de de yaşıyor olsak, yapılan tüm hizmetlerden hepimiz fayda sağlıyoruz. Nihai amacımız tüm sorunları bitmiş, her şeyiyle yaşanır bir Bulancak tesis etmektir. İmkanların son derece kısıtlı olmasına rağmen bunu hızla başarıyoruz. Çok kısa sürede çok daha modern ve rahat ışıl ışıl bir Bulancak’ta hep birlikte yaşayacağız. Bunu şimdiden görmeye başladık.

Şimdilik parça parça olan bu güzellikler bir bütün halinde tamamlandığında bunun keyfini ve konforunu hep birlikte yaşayacağız. Şemsettin Mahallemizle ilgili her türlü sorunlarınızı da çözmek için çalışıyoruz ve bunun için buradayız. Yol başta olmak üzere su ve kanalizasyon problemlerimiz var. Bunun çoğunu çözdük. Eksiklikleri de el birliği içinde çözmeye devam edeceğiz. Yetişemediğimiz yerlerde ise her türlü malzeme yardımıyla yanınızdayız. El birliği ile hareket edersek çözemeyeceğimiz sorun kalmaz. Bu akşam bizleri misafir edip, dinlediğiniz için çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Toplantıya; AK Parti İlçe Başkanı Necati Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Güngör, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç ve partililer de katıldılar.

Belediye TV’den de canlı yayınlanan Mahalle Toplantıları devam edecek.
--
BULANCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Mail 1        : basin@bulancak.bel.tr
Mail 2        : bul.bel.basin@gmail.com
Telefon     : 444 28 44
Whatsapp : 0534 774 28 44
Facebook : www.facebook.com/bulancakbel
İnsatgram : www.instagram.com/bulancakbelediyesi

Etiketler: Belediye Başkanı Yakar - Şemsettin Mahallesi’nde

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.