Bugün: 19.04.2019

Bulancak Bal Üreticileri Birliği’nden Satılık Arı

Bulancak Bal Üreticileri Birliği’nden Satılık Arı
Bulancak Bal Üreticileri Birliği Başkanı Erdoğan Üstün, bazı Birlik Üyelerinin ellerinde ihtiyaç fazlası arı kovanlarının bulunduğunu,...06.04.2018 14:34
...2018 yılı bal sezonuna hazır durumda ellerinde bakabileceklerinden fazla arı bulunan birlik üyelerinin ihtiyaç fazlası arıları Bulancak Bal Üreticileri Birliği aracılığı ile satışa sunduklarını duyurdu.

Üstün, hobi olarak amatör bazda arıcılık yapanların arılarını bildik yerlerden almalarını tavsiye ettiklerini, aksi taktirde aldıkları arıların bal sezonunu göremeden telef olabileceği ya da bal sezonu sonunda bal alamayacaklarını dile getiren Üstün; Birliklerinin profesyonel ve amatör olarak arıcılık yapanlara her konuda hizmet vermeye çalıştıklarını, arısı olan arı hakkında bilgi edinmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalıştıklarını söyleyen Birlik Başkanı Salı ve Cuma günleri İhsaniye Mah. Kurtuluş Sok. 26 Bulancak, Giresun adresindeki Birlik binasında olduklarını ayrıca konu hakkında 0 535 667 19 68 nolu telefondan kendilerine ulaşılabileceğini ayrıca 2018 yılı bal hasatlarının bereketli olmasını temenni ettiklerini söyledi.

Haber: Erdem Erden - Bulancak Ajans


Etiketler: Bulancak Bal Üreticileri Birliği’nden Satılık Arı

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.