Bugün: 20.06.2018

Bulancak Belediye Plajı’nda, Off-Road Gösterisi

Bulancak Belediye Plajı’nda, Off-Road Gösterisi
Bulancak Kaymakamlığı organizatörlüğünde Bulancak Belediyesi, Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bulancak Turizm ve Tanıtma Derneği’nin Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Off-Road Gösterisi 15 Nisan Cumartesi günü Bulancak Belediye Plajı’nda muhteşem bir gösteriyle yapıldı.17.04.2017 17:10
Bulancak Belediyesi’nin parkur düzenlemesini yaptığı plaj Off-Road’ında 23 araç harika bir gösteri yaptı. Yüzlerce vatandaşın izlediği programa Bulancak Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut katıldı.

Programda gösteri başlamadan önce 28 Giresun Off-Road Kulübü Başkanı Rehber Uzunalioğlu tarafından Bulancak Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Karakol Komutanı Cihan Gültekin, Bulancak Emniyet Müdürü Turgay Kovancı ve Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut’a özel hazırlanmış Off-Road montu hediye edildi.

Bulancak Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Off-Road’a katılan kulüplerden 28 Giresun, Çotanak, Patika ve Piraziz Off-Road Kulüplerine katkılarından dolayı plaket takdim etti.


Etiketler: Bulancak Belediye Plajı’nda - Off-Road Gösterisi

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.