Bugün: 21.10.2018

Bulancak Belediyesi 11. Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

Bulancak Belediyesi 11. Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı
2 yaş üstü çocuklarını sünnet ettirmek isteyip de kendi imkânlarıyla sünnet yaptıramayan aileler Bulancak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne sünnet olacak çocuğun kimlik kartıyla 21 Haziran 2017 Çarşamba günü mesai saati sonuna kadar başvurmaları gerekmektedir.08.06.2017 17:13
Yapılan planlamaya göre 21 Haziran 2017 Çarşamba günü mesai saati sonuna kadar kayıtlar tamamlanacak ve 6 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 14:00’de Doğa Piknik Alanı’nda şölen düzenlenecektir.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar; “Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelere bir katkımız olması için bu yıl ‘11. Sünnet Şöleni’ni düzenliyoruz. Bu şölen şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Geleceğimizin teminatı olan bu çocuklarımızın sünnet işlemlerini hijyenik bir ortamda tecrübesi olan uzman arkadaşlarımız tarafından Bulancak Devlet Hastanemizde yaptıracağız. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle çocuklarını sünnet ettiremeyen ailelerimize bir nebze de olsa yardımcı olabilirsek ne mutlu bize” dedi.


Etiketler: Bulancak Belediyesi 11. Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.