Bugün: 14.10.2019

Bulancak Belediyesi Çalışıyor

Bulancak Belediyesi Çalışıyor
Bulancak Belediyesi tarafından, Bulancak genelinde devam eden altyapı çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak’ı dönüştürme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.04.07.2018 20:10
Başkan Yakar; “Büyük yatırımlar yaptığımız altyapı çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Atık su, yağmur suyu, içme suyu hatlarımızı tamamen yeniledik. Elektrik hatlarının yeraltına alınması, doğalgaz hatlarının döşenmesi işlerini de ilgili kurumlarla işbirliği içinde belediyemizin büyük katkılarıyla tamamladık. Şimdi alt yapısı tamamen yenilenen ilçemizin üst yapıda tamamen yenilenmesi ve dönüşümü devam ediyor. Tüm mahallelerimizde cadde ve sokaklarımız yol, kaldırım, aydınlatma ve peyzaj çalışmalarıyla yenileniyor. Tamamlanan kısımlarda modern ve göz alıcı hale gelen cadde ve sokaklarımız, modern aydınlatmalarla geceleri de ışık koridorlarına dönüştürüldü. Merkezde 15 Temmuz ve Millet Caddelerimiz ve devam caddelerinde ve yine İç Sahil yolumuzda devam eden çalışmalarımızla dönüşümü artık hisseder hale geldik. Merkezin yanında dış mahallerimizde de yine aynı şekilde çalışıyor ve Bulancak’ın tamamına hizmet götürüyoruz. Sanayi Mahallesi doğalgaz çalışmaları, Emecen Yolu SSB Yol çalışması, Fatoğlu kavşağından merkeze İç sahil yolu aydınlatma ve baskı beton kaldırım çalışmalarımız, Arifli ve Şemsettin Mahallerimizde yaptığımız çocuk parkı çalışmalarımız bunlardan sadece bir kaçıdır. İmkanlarımızın çok üzerinde çalışma ve üretimle Bulancak’a hizmet ediyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Daha güzel ve yaşanır bir Bulancak için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir” diye konuştu.

SANAYİ MAHALLESİNE DOĞALGAZ

Belediyemizin destekleriyle, AKSA tarafından sürdürülen Doğalgaz altyapı ana hat boru döşeme çalışmaları Sanayi mahallemizde devam ediyor.

EMECEN YOLUNA SSB

Bulancak genelinde devam eden cadde ve yolların; asfalt, baskı beton yol, beton yol ve son olarak bölgemizde sadece Bulancak Belediyesi tarafından üretilen Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) yollara dönüştürülmesi son hızla devam ediyor. Emecen Mevkii olarak bilinen Küçük Sanayi Sitesi yanındaki Akaryakıt İstasyonu ile Toki Konutlarını çevreleyen Emecen yolunda SSB yol çalışmaları tamamlanmak üzere.

FATOĞLU KAVŞAĞI-BULANCAK DERESİ SAHİL YOLU DÖNÜŞÜYOR

Bulancak iç sahil yolunun doğu bölümü, Fatoğlu Kavşağı-Bulancak Deresi Köprüsü arasındaki dönüşüm baskı beton kaldırım çalışmaları ile devam ediyor.

ARİFLİ VE ŞEMSETTİN MAHALLELERİNE ÇOCUK PARKI

Bulancak’ın tüm mahalle ve semtlerine tesis edilen modern ve güvenli çocuk parklarımıza Arifli ve Şemsettin Mahallelerimizi de ekledik. Çocuklarımız bu parklarda güven içinde oynayabilecek.

Etiketler: Bulancak Belediyesi Çalışıyor

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.