Bugün: 19.04.2019

Bulancak İskelesi Dönüşüm Projesi Hayata Geçiyor!

Bulancak İskelesi Dönüşüm Projesi Hayata Geçiyor!
Bulancak’ın sembollerinden olan, bir zamanlar Karadeniz’in en uzun iskelesi unvanına sahip olan Bulancak İskelesi dönüşüm projesi hayata geçiyor.12.07.2018 01:36
Bulancak Belediyesi tarafından projesi hazırlanan Bulancak İskelesi, proje tamamlandığında Karadeniz’in en prestijli mekanlarından biri haline gelecek.

BELEDİYE BAŞKANI RECEP YAKAR: “BULANCAK HALKINI YENİDEN DENİZLE BULUŞTURACAĞIZ”

Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Recep Yakar, “İlçemizin sembol mekanlarından biri olan ve Bulancak halkının tüm zamanlarda vazgeçilmezi olan Bulancak İskelesi ile ilgili projemizi tamamladık ve ihale aşamasına geldik. En kısa sürede ihale sürecini tamamlayıp prestij bir proje olarak tamamlayıp insanlarımızın istifadesine sunacağız. Proje kapsamında üst beton kaplaması yenilemesi, korkulukların yenilenmesi, aydınlatma ve renkli ışıklarla aydınlatılan fıskiyelerle son derece modern ve huzur veren bir ortama kavuşacak.

Yine iskele içinde işlenecek temalarla; anıt Türk Bayrağı, modern oturma gruplarıyla benzersiz bir proje olacak. Yine devamında İskelenin her iki yanında bulunan kaldırım boylarında peyzaj düzenlemeleri ve iskele girişindeki alt geçidimizde yeni yapacağımız düzenlemelerimiz olacak. Kısacası Bulancak İskelesini Bulancak’a yakışır ve imrenilen bir projeyle Bulancak’a kazandıracak ve Bulancak halkını yeniden denizle buluşturacağız Halkımıza verdiğimiz tüm sözlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. Her şey çok daha güzel bir Bulancak için” diye konuştu.

Etiketler: Bulancak İskelesi Dönüşüm Projesi Hayata Geçiyor!

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.