Bugün: 22.02.2020

Bulancak İskelesi Göz Kamaştırdı!

Bulancak İskelesi Göz Kamaştırdı!
Bulancak Belediyesi tarafından yenilenen Tarihi Bulancak İskelesi, dün akşam Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar'ın da katılımıyla ışıkları yakılarak ziyarete açıldı.28.03.2019 19:23
Mehter gösterisiyle yapılan açılışa soğuk havaya rağmen yüzlerce Bulancaklı iştirak ederken, ışık gösterilerini de içeren LED aydınlatma Bulancaklılardan tam beğeni aldı. Başkan Yakar'a bu güzel hizmeti için teşekkür eden vatandaşlar Açılış sonrası hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girerek, çektikleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

BULANCAK CAZİBE MERKEZİ OLDU!

İskele ışıklandırmasının Türkiye'de ilk ve tek olduğunu belirten Belediye Başkanı Recep Yakar; “İlçemizi cazibe merkezi haline getiren güzel projelere imza attık. Sanayi-Fatoğlu Kavşağı arasında kalan iç sahil yolu genişletme ve aydınlatma çalışmalarımızın ardından, tarihi Bulancak iskelesi ışıklandırması, inci bir kolyedeki pırlanta taş gibi oldu. Gözleri kamaştıracak derecede bir güzellik olan bu eser sadece Bulancak'ta değil tüm ülkede ses getirecek ve bölge illerinden ziyaretçi alacak bir eserdir. Artık gençler iskelede evlilik teklifi yapacak ve düğün fotoğraflarını çektirecek. Bulancak halkına hayırlı olsun” diye konuştu.


Etiketler: Bulancak İskelesi Göz Kamaştırdı!

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.