Bugün: 17.06.2019

Bulancak Yaza Hazırlanıyor

Bulancak Yaza Hazırlanıyor
Bulancak Belediyesi tarafından şehrin her köşesinde sürdürülen; asfalt, baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları, modern aydınlatma direği ve peyzaj çalışmaları, park ve bahçeler ile yol kenarlarında ot temizliği, cadde ve sokakların yıkanması işleri havaların ısınmasıyla hız kazandı.26.04.2018 09:54
Şehir içi sahil yolu ile 15 Temmuz ve Millet Caddelerinde devam eden asfalt kaplama, baskı beton kaldırım, aydınlatma direkleri ile peyzaj çalışmalarına hız verdiklerini ve bu caddelerde çalışmaların yaz öncesi bitirileceğini ifade eden belediye Başkanı Recep Yakar; “Sahil yolunda Fatoğlu kavşağından itibaren yol genişletme ve yeni kaldırım çalışmalarını başlattık. Hızla devam eden bu yenileme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacaktır. 15 Temmuz ve Millet Caddelerimizde ise işin sonuna geldik. Son dokunuşlar ve temizlik çalışmaları da bitmek üzere. Bulancak’taki değişim ve yenilenme artık gözle görülür seviyelerdedir.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde de çoğu çalışmalar bitmiş olacak ve resmin neredeyse tamamı ortaya çıkmış olacaktır. Sahilde devam eden otoparklarımızı da tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde kullanıma açacağız. Bu otoparklar şehir içi trafiğinde büyük rahatlama yapacaktır. Belediye olarak imkanlarımızın üzerinde bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu zamana kadar hep çilesini çektiğimiz Bulancak sokaklarında artık güzelliklerin ve konforun keyfini süreceğiz. Biz Bulancak ve Bulancak halkı için çalışıyoruz. Farklı bir Bulancak ortaya koymak için çalışıyoruz. İnşallah bu yaz boyunca bu farkı özellikle gurbetten gelen hemşerilerimizde en iyi şekilde görecek ve hissedeceklerdir” diye konuştu.

Etiketler: Bulancak Yaza Hazırlanıyor

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.