Bugün: 01.06.2020

Kapalı Yüzme Havuzu İçin İlk Kazma Vuruldu

Kapalı Yüzme Havuzu İçin İlk Kazma Vuruldu
Bulancak Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Yakar’ın yeni dönem projelerinden Kapalı Yüzme Havuzu için ilk kazma 25 Mart Pazartesi günü vuruldu.26.03.2019 15:57
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın Bulancak’a hediye olarak yaptırma sözü verdiği Kapalı Yüzme Havuzu’nun yer temini ve temel kazısı Bulancak Belediyesi tarafından karşılanacak.

Yarı olimpik (25 metre) olarak planlanan havuzun temel kazı töreninde konuşan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yeni dönemle ilgili birçok projemizden biri olan Kapalı Yüzme Havuzu projemizi bugün temel kazısıyla başlatmış olduk. Bu projenin bundan sonraki aşamasını tamamen Bağcılar Belediye Başkanımız ve hemşerimiz Sayın Lokman Çağırıcı karşılayacaktır. Kendisine Bulancak adına teşekkür ediyor, Bulancak’ta bir ilk olan Kapalı yüzme havuzumuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum. İçerisinde yüzme havuzunun yanında fitness, sauna ve su sporları ile ilgili donanımlara da sahip olacak tesis başta gençlerimiz ve kadınlar olmak üzere tüm Bulancaklılara hizmet verecek, yüzme sporlarında da ilçemizin adının duyulmasında etkili olacaktır” dedi.

Törene, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muzaffer Ergün, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi ve Adayları ile Belediye Meclisi Üyesi ve Adayları katıldılar.


Etiketler: Kapalı Yüzme Havuzu İçin İlk Kazma Vuruldu

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.