Bugün: 17.01.2021

Kara ve Yıldırım’dan; Başkan Yakar’a Teşekkür Ziyareti

Kara ve Yıldırım’dan; Başkan Yakar’a Teşekkür Ziyareti
Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ali Kara ve Giresun İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım;...13.01.2021 22:28
...Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı makamında ziyaret ederek, Korona virüs salgını/Pandemi sürecinde esnafa verdiği destekleri için teşekkür ettiler.

GESOB Başkanı Ali Kara, “Ülke olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz ve bu zorlu süreçten en fazla etkilenen kesimlerin başında esnaflarımız gelmektedir. Devletimiz ve hükümetimiz birçok kesime olduğu gibi esnafımıza da destek olmak için birçok tedbir ve paketleri devreye sokmuş ve esnafın mağdur olmaması için gerekeni yapmıştır. Bunun yanında yerel anlamda da Belediyelerimiz esnafımızı yalnız bırakmamış destek vermişlerdir. Bu anlamda Bulancak Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar’a da esnafa sağladığı imkan, tedbirler ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız” dedi.
Belediye Başkanı Yakar’da, GESOB Başkanı Ali Kara ve İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, desteklerinin devam edeceğini belirtirken, Bulancak Belediyesi tarafından pandemi nedeniyle berber ve kuaförler ile çay ocakları ve kıraathanelere bir defaya mahsus olmak üzere 1.000-TL nakdi yardım yaptıklarını, sürecin durumuna göre kapsamın genişletilebileceğini söyledi.


Etiketler: Kara ve Yıldırım’dan; Başkan Yakar’a Teşekkür Ziyareti

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.