Bugün: 15.07.2020

TÜGVA Bulancak’ta, Yaz Okulu Kayıtları devam ediyor

TÜGVA Bulancak’ta, Yaz Okulu Kayıtları devam ediyor
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliğinin duyurduğu Yaz Okulu Kayıtları aralıksız devam ediyor.14.06.2019 00:00
Bu hafta itibariyle 140’a ulaşan kayıtlar 250’de son bulacağı duyuruldu.

Bulancak’ta bu yıl Güzelyalı İlkokulu ve Lokman Hekim MTAL binasında yapılacak olan Yaz Okullarına öğrenci ve velilerin ilgisi yüksek. 17 Haziran’da başlayacak olan TÜGVA Yaz Okulunun  kayıtları Bulancak Cumhuriyet Meydanında bulunan vakıf binasından alınmaktadır. www.tugvabulancak.org web adresi üzerinde ön kayıt ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Göktekin “Öğrencilerimizi yaz okullarımıza davet ediyoruz”

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada “Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz ve kısa süre önce duyurduğumuz Yaz Okulumuz kayıtları 140’lara ulaştı. Öğrencilerimizin yaz tatili tadında geçireceği Yaz Okulumuz öğrencilerimiz için cazibe merkezi olacağından hiç şüphemiz yok. Öğrencilerimizin, hayat Kitabımızı Kur’an-ı Kerim’i severek öğrenmelerini hedefliyoruz. Yıl boyunca zaten yoğun bir eğitim programına dahil olan çocuklarımıza yaz tatili tadında bir yaz okulu hazırladık. Gençlerimize TÜGVA Giresun İl Temsilciliğimizin katkıları sunacağımız bir çok hizmet olacak. Bunlardan bazıları Giresun Lunapark, Giresun Ada Turu, Hayvanat Bahçesi, Bisiklet Turları ve daha bir çok sportif ve kültürel faaliyetler  yapılacak" dedi.

Diğer Bulancak haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.