Bugün: 23.05.2019

‘Temiz Çevre İstiyorsak Çevremizi Temiz Tutmalıyız’

‘Temiz Çevre İstiyorsak Çevremizi Temiz Tutmalıyız’
Giresun Belediyesinde farklı birimlerde çalışan personel, plajlar ve alt geçitlerde çöp toplama kampanyası yaparak, ‘Temiz Çevre Hepimizin Hakkı, Hepimiz Çevremizi Temiz Tutmalıyız’ kampanyası ile çevre temizliğinin önemine vurgu yaptılar.20.07.2017 16:39
Belediye Çözüm ve Koordinasyon Birimi’ne bağlı Acil Ekip, Konservatuar ve Temizlik İşleri personelinin bir araya gelerek, ilk olarak plajlar bölgesinde başladığı çöp toplama kampanyası büyük ilgi gördü.

Güre Mahallesi’nde bulunan plajlarda bölgesinde ve alt geçitlerde başlatılan kampanya ile amaçlarının, çevre duyarlılığına dikkat çekmek olduğunu belirten belediye personelleri şu mesajı verdiler: “Yaz mevsiminin gelmesi ile vatandaşlarımızın en çok tercih ettiği yerler plajlarımız ve sahillerimiz. Buraların daha temiz ve pırıl pırıl olmasını istiyoruz. Vatandaşlarımızın çöplerini yerlere değil, çöp kutularına atmalarını bir kez daha buradan belirtmek isteriz. Plajlar bölgesinde başlattığımız bu kampanya ile her vatandaşımızın çevreye duyarlı olmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde yine şehrimizin farklı noktalarında kampanyamızı sürdürmek istiyoruz. Temiz çevre hepimizin hakkı, çevreye temiz tutmalıyız.”

Sabahın erken saatlerinde başlanan çöp toplama kampanyası öğlen saatinde son buldu.


Etiketler: ‘Temiz Çevre İstiyorsak Çevremizi Temiz Tutmalıyız’

Diğer Çevre haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.