Bugün: 20.06.2018

‘Öğrenen, Lider Öğretmen’ Semineri

‘Öğrenen, Lider Öğretmen’ Semineri
Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ‘Öğrenen, Lider Öğretmen’ semineri düzenlendi.06.04.2017 23:16
1-2 Nisan tarihlerinde Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenleri Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafında yürütülen ‘Öğrenen, Lider Öğretmen’ semineri gerçekleştirildi.

Seminer için Erzincan'dan gelen eğitmenlerle bilgi paylaşımının yoğun olduğu, eğlenceli bir seminer gerçekleşti. Seminerin ikinci gününde Alucra Kaymakamı Ali Altınkaynak ve İlçe Milli Müdürü Fatih Eşgünoğlu da katıldı. Kaymakam Altınkaynak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerimizle yaptıkları sohbetin ardından atölye binalarını dolaştı.

Bu eğitimlerle öğretmenlerin günün koşullarına göre öğrencilerini yetiştirirken yeni içerikleri oluştururken sorumluluk bilinci ile aktif rol almalarını sağlamak, yeni eğitim modelleri ile öğrencilerine rehberlik yapmak, kişisel gelişimlerini sağlamak, okulda liderlik becerilerini kullanarak öğrencileri ile ilişkilerinin olumlu yönde gelişmesini sağlamak ve geleceğin insanını yetiştirirken geleceğin koşullarını bilerek yol çizmelerine katkı sağlamak amaçlanıyor.

Haber: Kadir Bekiroğlu / www.alucrahaber.com


Etiketler: ‘Öğrenen - Lider Öğretmen’ Semineri

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.