Bugün: 20.02.2019

Afta İnşaat Ustaları Mesleki Yeterlilik Belgelerine Kavuştu

Afta İnşaat Ustaları Mesleki Yeterlilik Belgelerine Kavuştu
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen TOBB Meybem A.Ş. uzmanları tarafından gerçekleştirilen Mesleki Yeterlilik Belgesi AFTA İnşaat firmasında yapılan sınavlarda başarılı olan 45 kişi törenle belgelerine kavuştu.22.06.2018 23:36
Kurumsal düzeyde yapılan Ahşap Kalıpçılık, Betonarme Demircisi, Duvarcı ve Seramik-Karo Kaplama ustalık sınavlarında ter döken inşaat çalışanlarına yönelik belgeler Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan törenle telsim edildi.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Mesleklere yönelik zorunlu hale gelen Mesleki Yeterlilik Belgesi dağıtım töreninde ekip arkadaşları adına değerlendirmede bulunan inşaat ustası Adem Çelebi, “Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen sınavlar ile mesleğimizde ustalığımız tescillenmiş oldu. Bu konuda emeği bulunan herkese teşekkür ederiz. Mesleki Yeterlilik Belgesinin Sigorta İşveren Payı avantajının yanı sıra, belgesiz işçi çalıştıranlara yönelik cezai işlemden muaf tutulmasında da avantajlı olmamız bizlerin sektörde tercih edilmesine olanak sağlayacaktır.” dedi.

Etiketler: Afta İnşaat Ustaları Mesleki Yeterlilik Belgelerine Kavuştu

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.