Bugün: 14.12.2018

Bulancak’ta Yeni Fakültenin Protokolü İmzalandı

Bulancak’ta Yeni Fakültenin Protokolü İmzalandı
Bulancak'ta açılması kararlaştırılan Bulancak Endüstriyel Sanatlar Meslek Yüksek Okulu binamızın tahsisi ve binanın yapımının Bulancak Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapımının üstlenmesi protokolü Giresun Üniversitesi Rektörlük makamında imzalandı.13.07.2017 11:24
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Giresun Üniversitemizle yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemizin teknolojik, kültürel ve sosyolojik gelişimine katkı sağlayacak fakültenin protokolünü bugün itibariyle imzalamış bulunuyoruz. Bulancak Endüstriyel Sanatlar Meslek Yüksek Okulu ilçemize hayırlı olsun. İlçemizin batı bölgesinde kurulan Bulancak Organize Sanayi ile bütünleşecek olan yeni okulumuz ilçemizin teknolojik ve kültürel katma değerini artıracaktır.” dedi.

Protokol imza törenine Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Giresun Üniversitesi Genel Sekreteri Av. Kadir Aydın, Bulancak Kaymakamı Sayın Niyazi Ulugölge, Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar ve Bulancak Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahtiyar Hüsem katıldı.


Etiketler: Bulancak’ta Yeni Fakültenin Protokolü İmzalandı

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.