Bugün: 21.09.2020

Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda Sona Yaklaşıldı

Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda Sona Yaklaşıldı
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Merkez Aksu Mahallesi’nde yapımı devam eden Özel Eğitim Uygulama Okulu (I.ve II. Kademe) inşaatında incelemelerde bulundu.23.01.2020 16:40
Vali Sarıfakıoğulları,  eğitim alanındaki yatırımlarıyla adından söz ettiren, BJK Koleji, Avrupa Koleji, Avrupa Eğitim Vakfı, Kent Koleji, Avrupa Meslek Yüksekokulu ve Kıbrıs Ada Kent Üniversitesi kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, hayırsever iş insanı aslen Pirazizli olan Talip Emiroğlu tarafından babası adına, Giresun Merkez İlçe Aksu Mahallesi’ne 1937 ada 1 parselde, 5 bin 970 m2’lik alan üzerine yaptırılan 14 derslikli Ali Haydar Emiroğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun tamamlanmak üzere olan inşaatında incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar ve eksikler konusunda yetkililerden bilgi aldı. Vali Sarıfakıoğulları, çalışmaların bir an önce tamamlanarak, eksikliklerin giderilmesine müteakip okulun eğitim öğretime açılmasını istedi.

Okul inşaatı incelemelerinde; İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, İl Özel İdaresi yetkilileri ve müteahhit firma temsilcileri de hazır bulundu.

Etiketler: Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda Sona Yaklaşıldı

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.