Bugün: 22.01.2019

TÜGVA’da Teravih Sonrası Gençlere Dondurma İkramı

TÜGVA’da Teravih Sonrası Gençlere Dondurma İkramı
Kurulduğu günden bugüne yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği, Ramazan ayı nedeniyle mevcut programlarına ara verdi.19.05.2018 13:12
Ramazan’a özel programlar düzenleyen TÜGVA Bulancak Temsilciliği, Ramazan’da da gençlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

GÖKTEKİN: “GENÇLERİMİZİ RAMAZAN’DA DA VAKFIMIZA DAVET EDİYORUZ”

Teravih namazın sonrası gençlere ücretsiz çay ve ücretsiz dondurma ikramı gerçekleştiren vakıf yetkilileri Ramazan ayı boyunca bu etkinliğin devam edeceğini belirtti. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada; “TÜGVA’nın gençlerimizin uğrak yeri olması konusunda arkadaşlarımızla projeler üretmeye devam ediyor. Ramazan ayı dolayısıyla iftardan sonra dışarda, kafelerde zaman geçiren gençlerimize alternatif geliştirdik. Teravih namazlarına gençlerimizi TÜGVA’ya davet ederek namazın sonrasında gençlerimize çay ve dondurma ikramı yapıyoruz. Bununlar birlikte namaz sonrası dileyen gençler play station, masa tenisi gibi oyunlarda oynayabiliyor. Önümüzdeki günlerde sahur ve iftar etkinliklerimiz de olacak. Yine teravihe davet ettiğimiz gençlerle toplu bir şekilde buluşarak çevre camilerimizin teravih namazlarına katılarak vakıfa geri döneceğiz.” dedi.

Etiketler: TÜGVA’da Teravih Sonrası Gençlere Dondurma İkramı

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.