Bugün: 26.03.2019

TÜGVA’lı Gençler ‘Lise Günlüğü’ Programında Buluşuyor

TÜGVA’lı Gençler ‘Lise Günlüğü’ Programında Buluşuyor
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.06.03.2018 10:28
TÜGVA Bulancak Lise Koordinatörlüğü tarafından Cumartesi günleri gerçekleştirilen ‘Lise Günlüğü’ programında liseli öğrencilerin ilgi büyük.

Her Cumartesi TÜGVA Bulancak Vakıf binasında gerçekleştirilen Lise Günlüğü programında liseli gençler gün boyunda vakıfta keyifli zaman geçiriyor. Öğle saatlerinden itibaren vakıf merkezine gelen gençler akşama kadar PES, Masa Tenisi ve mangala gibi oyunlarla zaman geçiriyorlar.

GÖKTEKİN: “TÜGVA, GENÇLER İÇİN BİR FIRSAT”

Tüm liseli gençleri Cumartesi günleri TÜGVA’ya davet eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin; “Lise gençliği için haftada iki-üç gün vakıf merkezimizde programımız var. Bunlardan bir tanesi Pazartesi 19:00’da gerçekleştirilen Gençlik Söyleşileri, bir diğeri ise Cumartesi günleri 12:00-18:00 arası Vakıf merkezimizde yapılan Lise Günlüğü programları. Lise öğrencilerimiz Cumartesi günü vakıf merkezimize gelerek gün boyu ücretsiz çay ve ikramlarımızdan faydalanabilirler. Bununla birlikte masa tenisi, PES, mangala, kitap okuma gibi etkinliklere de katılabilirler. Bu noktada TÜGVA genç kardeşlerimiz için büyük fırsat.” dedi.


Etiketler: TÜGVA’lı Gençler ‘Lise Günlüğü’ Programında Buluşuyor

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.