Bugün: 22.08.2019

TÜGVA Bulancak Şubat Ayı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

TÜGVA Bulancak Şubat Ayı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Şubat Ayı Olağan Aylık Danışma ve İstişare Toplantısı’nı 7 Şubat Perşembe akşamı Bulancak Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.08.02.2019 19:51
TÜGVA Bulancak Teşkilat Üyeleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin başkanlık yaptı. Sinevizyon ve İlçe Koordinatörlükleri’nin yaptıkları sunumlarla başlayan toplantıda İlçe Temsilcisi Göktekin; “TÜGVA olarak büyük bir ailenin ferdi olmaktan durur duyduğumu sizlere paylaşmak isterim. Bulancak’ta daha 2 yılını bile doldurmamış bir vakıf olarak bugün burada bu salonları teşkilat üyeleri ile doldurmak bizler için önemli bir adımdır. Rabbim toplantımızı hayırlara vesile eylesin. Yeni görev alacak arkadaşlarıma görevlerinde başarılar dilerim. Bu toplantıları çok önemsiyorum. Tüm teşkilatımızla ayda bir kez da olsa bir araya gelmek teşkilatımızın birlik ve beraberliğini artıracaktır.” dedi.

ORTAOKULLARDA KİTAP KURDU YARIŞMASI

Göktekin; “Başvuruları Nisan ayında bitecek Ortaokul Kitap Kurdu Yarışması için tüm okulları ziyaret ederek, yarışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. İnşallah ilçe ödülleri de koyarak yarışmayı teşvik edeceğiz. Yine lise pansiyonları ile ilgili Medeniyet ve Değerler Eğitimi programlarımızı ikinci yarıyılda tamamlamış olacağız.” ifadelerini kullandı.


Etiketler: TÜGVA Bulancak Şubat Ayı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.