Bugün: 20.02.2019

TÜGVA Bulancak Yaz Okulu, Tüm Heyecanı İle Devam Ediyor

TÜGVA Bulancak Yaz Okulu, Tüm Heyecanı İle Devam Ediyor
Türkiye Gençlik Vakfı Bulancak İlçe Temsilciliği Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından Bulancak’ta düzenlenen Yaz Okulu 150 civarı öğrencinin katılımı ile Bulancak Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasında tüm hızıyla devam ediyor.28.06.2018 20:12
09:00-13:00 saatleri arasında gerçekleştirilen Yaz Okulu’nda 9 eğitmen ders veriyor. Öğleye kadar Kur’an-ı Kerim, Kişisel Gelişim, Ahlak, İbadet ve Ezber gibi derslerin yanı sıra öğleden sonra yapılan ve yapılacak sosyal etkinlikler de göz dolduruyor. Konu ile ilgili açıklama yapan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Bulancak’ta da gerçekleştirilen Yaz Okulumuza ilgi düşündüğümüzden fazla. Haziran ayı sonu itibariyle 200’e yakın kayıt aldık, bunların 150 kadarı kurslara devam ediyor. Öğretmenlerimiz üniversite usulü ile derslere giriyor. Her sınıfa birden fazla öğretmen derse giriyor. Bu da bir öğrencinin bir haftada en az 3-4 öğretmende eğitim almasına anlamına geliyor.” Dedi.

TÜGVA’DA YAZ BİR BAŞKA GÜZEL

Göktekin “TÜGVA Yaz Okulumuzu farklı kılan en önemli özelliği ise ders dışı etkinliklerin yapılmasıdır. Bu hafta mesela langırt turnuvası, masa tenisi turnuvası ve dart turnuvası gerçekleştirildi ve gerçekleştirilecek. Önümüzdeki 4 haftalık süreçte Bisiklet Turu, Piknik gibi etkinliklerde öğrencilerimiz yazın tadını çıkaracak.” dedi.

Etiketler: TÜGVA Bulancak Yaz Okulu - Tüm Heyecanı İle Devam Ediyor

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.