Bugün: 22.08.2019

TÜGVA Bulancak Yeni Dönem Faaliyetleri Başlıyor

TÜGVA Bulancak Yeni Dönem Faaliyetleri Başlıyor
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği 2018-2019 Eğitim-öğretim yılı ikinci dönem faaliyetleri başlıyor.06.02.2019 19:51
Haftanın yedi günü vakıf merkezinde faaliyetler yapılıyor.

ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİMİZE DOLU DOLU BİR DÖNEM

Hafta sonları ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik faaliyetlerin devam edeceğini söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “İlk dönem olduğu gibi ikinci dönemde faaliyetlerimiz devam edecek. Ortaokul öğrencilerimiz için Pazar günleri 12:00-17:00 saatleri arasında vakıf merkezimizde sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Yine lise öğrencilerine yönelik Pazartesi günleri 19:30’da Gençlik Söyleşileri, Cumartesi günleri 12:00-17:00 saatleri arasında sosyal faaliyetlerimiz olmaktadır.” dedi.

ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ HANIMLARA YÖNELİK FAALİYETLER

Göktekin “Çarşamba ve Cuma günleri Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüz bünyesinde hanımlara yönelik faaliyetler sürdürülecektir. Çarşamba akşamları İslam’a Bakış Sohbetleri ve Cuma akşamları Filmhane Sinema geceleri ile hanımlarımız vakıf merkezimizde keyifli zaman geçiriyorlar.” dedi.

SALI GÜNLERİ SPOR GÜNLERİ

Gençlik alanında yapılan çalışmalarda sportif faaliyetleri de önemsediklerini vurgulayan İlçe Temsilcisi Göktekin “Salı günleri Spor Koordinatörlüğümüz bünyesinde gençlerimiz için Voleybol ve Halı Saha maçları gerçekleştiriliyor.” dedi.

Göktekin yapılan tüm programlarda vakıf merkezimiz de bulunan imkanlar olan ücretsiz çay, masa tenisi, PS, internet hizmetlerinden gençlerimiz ve hanımlarımız faydalanabileceğini vurgularken “Yine özellikle hafta içi her gün vakfımız 10:00-21:00 saatleri arasında vakfımız açık. Bizi tanımak isteyen arkadaşlarımız TÜGVA Bulancak Sosyal medya hesaplarımızdan ya da bizzat vakfımıza gelerek bizi tanıyabilir, üye olabilir” dedi.


Etiketler: TÜGVA Bulancak Yeni Dönem Faaliyetleri Başlıyor

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.