Bugün: 14.10.2019

Yalıköy İlköğretim Okulu ve Bulancak Fen Lisesi’nde Bilardo Eğitimi Başlıyor

Yalıköy İlköğretim Okulu ve Bulancak Fen Lisesi’nde Bilardo Eğitimi Başlıyor
Milli Takım 3 Bant Bilardo Sporcusu Arzu Gök Okul sporları kapsamında Giresun’da okullarda bilardo sporunun tanıtımını yapmaya başladı.05.04.2019 17:14
Milli Takım 3 Bant Bilardo Sporcusu Arzu Gök Giresun’da okullarda bilardo sporunun tanıtımını yapmaya başladı. Konu ile alakalı bir açıklama gerçekleştiren Gök; “Uzun zamandır bilardo tanıtımı için okullarda yaptığım söyleşileri hızlandırıp yakın tarihte başlayacak olan okul sporları bilardo dersleri için inanılmaz heyecanlı ve gururluyum. Bu hafta Giresun Bulancak'ta Fen Lisesi öğrencileri ve Yalıköy İlköğretim Okulu öğrencileri ile bilardo tanıtımımızı bitirdik. Derslerimiz Pazartesi itibari ile başlayacak olup 9-10-11 Nisan tarihleri arasında Okul Sporları Bilardo Türkiye Şampiyonasına hazırlık için, okullar arası turnuva gerçekleştireceğiz” dedi.

Heyecanlı ve İlk tecrübesi olacağını dile getiren Gök; “Heyecanlıyım ve ilk tecrübem olacak ki inşallah her şey hayırlısı ile daim olacağını temenni ederim. Bilardo hayatım boyunca sporcu kimliğimden çok antrenörü ve eğiticisi olarak devam etmek çok daha gurur verici. Çocuklar çok fazla istekli ve çocuklarımızın odaklanma ve beceri eğitimlerine yönelik birçok çalışmalarımızı bilardo üzerinden gerçekleştireceğiz. Bilardo okullarda çok daha keyifli ve eğitimlerine destek olmak adına yol haritamızı Giresun ilinde başlatacak olmanın haklı gururunu yaşıyorum” dedi.

Etiketler: Yalıköy İlköğretim Okulu ve Bulancak Fen Lisesi’nde Bilardo Eğitimi Başlıyor

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.