Bugün: 27.04.2018

Şebinkarahisar'a Dev Yatırım

Şebinkarahisar'a Dev Yatırım
Şebinkarahisar'da Avrupa standartlarında yapılacak olan dev et üretim tesisinin temel atma törenine davet.10.05.2017 13:34
Şebinkarahisarlı işadamı Osman Kılıç Avrupa standartlarında yapılacak Kelkit Vadisi’ne örnek olacak et üretim çiftliğinin temel atma töreni için gün sayıyor.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim Kurulu Üyesi Kocaeli Şubesi Başkanı işadamı Osman Kılıç, Şebinkarahisar'da Avrupa standartlarında yapılacak olan dev et üretim tesisinin temel atma töreni için yapmış olduğu açıklamasında şöyle dedi:

“Kelkit Vadisi’nin incisi Şebinkarahisar'da hayvancılık sektöründe yapacak olduğumuz Avrupa standartlarındaki üretim çiftliğimiz, bölgemize gerek yapı ve gerekse üretim mantığı ile örnek olacak bir yatırım. Özel sektörün yatırım yapmayı riskli gördüğü bölgemizde bir ilki gerçekleştirerek işadamlarımızı cesaretlendirecek örnek bir proje olacak tesisimizin temel atma törenine, Giresun ilimizin ve ilçelerimizin işadamlarını, belediye başkanlarını, mülki idare amirlerini, milletvekillerimizi, bakan ve başbakan yardımcılarımızı mutlaka bekliyoruz. Törenimiz için tüm bölge Milletvekillerimizi ve siyasetçilerimizi işadamlarımızı temel atma törenimize davet ettik.

Bizler, doyduğumuz topraklardan doğduğumuz toprakları unutmayıp buralara gelerek yatırım yapmak için kollarımızı sıvadık. Kimilerine göre risk aldığımız doğrudur. Ancak bölgemizin yatırım yapmadan kalkınamayacağının farkında olduğumuzu, bunun risk almadan olmayacağını bilerek, Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla güç birliği içerisinde gücümüz nispetinde, devletimizin desteği ile bu topraklarda yatırım yapmaya, kalkınma hamlesinde görev almaya devam edeceğiz. Gücümüze güç katacağını düşündüğümüz devlet büyüklerimizi, işadamlarımızı ve tüm hemşehrilerimizi 19 Mayıs 2017 Cuma günü yapacağımız temel atma törenimize bekliyoruz.”

Tarih: 19 Mayıs 2017
Papatya Et Üretim Tesisi
Yer: Taş Mahallesi Aşağı Bahçe Sokak No: 49/A Şebinkarahisar - Giresun
İrtibat: Osman Kılıç - 0545 875 37 95

Haber: Hüseyin Şenel Odacı / www.sebingundem.com


Etiketler: Şebinkarahisar'a Dev Yatırım

Diğer Ekonomi haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.