Bugün: 26.03.2019

AKP’li Yılmaz’dan, Teyyaredüzü’ne Doğalgaz Müjdesi

AKP’li Yılmaz’dan, Teyyaredüzü’ne Doğalgaz Müjdesi
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Teyyaredüzü Mahallesi halkına sözünü verdiği doğalgaz çalışmalarını yakından takip ediyor.07.03.2018 15:54
Dün Teyyaredüzü’nde gerçekleştirilen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyen Yılmaz; “Şubat 2018’de gerçekleştirdiğimiz toplantıda AKSA Doğal Gaz Giresun İl Müdürümüz Hakkı Kahya’dan 2018 yılında Teyyaredüzü Mahallesi’nde doğalgaz çalışmalarının bitirileceği sözünü almış ve bu konunun takipçisi olacağımızı mahalle sakinlerine çeşitli toplantılarda dile getirerek sözünü vermiştik. Bu görüşmeler sonrasında AKSA Doğal Gaz’ın Teyyaredüzü Mahallemizde gaz hattı kazı ve borulama çalışmalarına başladığını gördük” dedi.

Teyyaredüzü Mahallesi sakinleri adına çalışmaları takip etmeye devam edeceğini kaydeden Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, çalışmalarından dolayı AKSA Doğal Gaz Giresun İl Müdürü Hakkı Kahya’ya ve tüm ekip çalışanlarına teşekkür ederek, kendilerine tatlı ikram etti. Teyyaredüzü Mahallemizin sakinleri adına 2018 kışında doğal gaz kullanımı için konunun bizzat yakından takipçisi olacağını bir kez daha yineledi.

Yılmaz ayrıca, il merkezindeki bütün çalışmaları da yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.


Etiketler: AKP’li Yılmaz’dan - Teyyaredüzü’ne Doğalgaz Müjdesi

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.