Bugün: 15.07.2020

Başkan Şenlikoğlu Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Başkan Şenlikoğlu Çalışmaları Yakından Takip Ediyor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehrin farklı noktalarındaki belediye çalışmalarını yakından takip etmeyi sürdürüyor.06.11.2019 17:58
Saha çalışmalarına büyük önem veren Giresun Belediyesi, günlük ve haftalık belirlemiş olduğu çalışma programı kapsamında vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet götürmek için yoğun çaba harcıyor.

Belediye çalışmalarını yakından takip ederek ilgili birim müdürlerinden bilgiler alan ve geçtiğimiz haftalarda Çıtlakkale Mahallesi Ürün Sokak ile 124 Nolu Sokak’ı birbirine bağlayacak yeni yol açma çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Şenlikoğlu; “Şehrimizin dört bir tarafında yeni imar yolları açıyoruz. Bölgelerin ihtiyacını giderecek çalışmalar yapıyoruz. Orman Bölge Müdürlüğü arkasında Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve 200 metre uzunluğunda yeni imar yolunun açma çalışmasının büyük bir bölümü tamamlandı. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüz tarafından da altyapısı yapılacak yolun, daha sonra üst yapısı yapılacak ve yolumuz hizmete açılacak.” dedi.

Etiketler: Başkan Şenlikoğlu Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.