Bugün: 25.05.2019

Çaldağ -Erimez Yolu İçin İmza Kampanyası

Çaldağ -Erimez Yolu İçin İmza Kampanyası
Her seçimde verilen sözler tutulmayınca Köy’de yaşayan 92 hanenin sabrı taştı ve imza kampanyası başlatıldı.13.06.2018 23:16
Siyasi Partilerin bu yöreyi niye ihmal ettiği ise anlaşılamıyor.

Giresun Merkez’e bağlı Çaldağ Köyü, Ören, Aygıtlı, Muhacir ve Odayanı Mahalleleri sakinleri; Batlama Grup Yolu ile Erimez Bağlantı Yolu için imza seferberliği başlattı.

Grup ve bağlantı yollarının bir an önce yapılmasını isteyen Mahalle sakinleri; bir de serzenişte bulunarak, yıllardır aradıkları çözümün gelmediğini ifade ettiler. İşte resmi dilekçe ve ıslak imza ile destekledikleri ilgili makama gönderilen yazıda şu notu düştüler:

“Mahalle yolumuz 15 yılı aşkındır hiçbir kamu hizmeti görmemektedir. Defalarca sözlü şikâyette bulunmuş olmamıza rağmen sesimizi duyuramadık. Şikâyete konu Erimez, Yavuzkemal Bağlantı Yolu olmasının yanı sıra yaklaşık 150 hanenin de ana yoludur. Batlama Grup Yolu ile Erimez Bağlantı Yolu’nun en kısa zamanda yapılması için gereğinin yapılmasını arz ederiz.”

İmza veren Mahalle sakinleri ise şu isimlerden oluştu:

Mustafa Yiğit, İbrahim Genç, Ahmet Tanrıverdi, Sıtkı Tanrıverdi, Ali Genç, Yusuf Genç, İbrahim Güler, Şükrü Memiş, Ali Memiş, Ferhat Genç, Ali Doğan, Abdullah Doğan, Burak Genç, Emrullah Cici, Mesut Genç, Hasan Ali Genç, Şükrü Genç, Mehmet Tanrıverdi, Ali Genç, Murat Cici, Abdulkadir Genç, Nimet Cici, Emine Oğuzhanoğlu, Münteha Oğuzhanoğlu, Gülderen Oğuzhanoğlu, Emine Tanrıverdi, Ayşe Tanrıverdi, Hatice Doğan, Gönül Yiğit, Emine Tanrıverdi,  Emine Genç, Fatma Cici, Hacer Tanrıverdi, Fatma Yazar, Hacer Genç, Emine Genç, Ayşe Genç, Yeter Genç, Mehmet Yazar, Ali Oğuzhanoğlu, Şenel Gülen, Esra Gülen, Mustafa Genç, Canan Genç, Murat Genç, Osman Genç, Ayten Genç, Huriye Genç, Nurcan Genç, Orhan Genç, Mehmet Cici, Köksal Cici, Mehmet Aşuk, Burak Aşuk, Enes Aydın, Mustafa Yazar, Feride Yazar, Fatma Yazar, Mustafa Tanrıverdi, Kıymet Tanrıverdi, Yusuf Cici, Zeynep Cici, Kenan Cici, Ali Cici, Sebahat Cici, Safiye Aşuk, Cafer Aşuk, Mehmet Genç, Seyfettin Işık, Ömer Işık ve Hatice Işık.

Etiketler: Çaldağ -Erimez Yolu İçin İmza Kampanyası

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.