Bugün: 19.04.2019

Dallar Kaldırımı İşgal Etti

Dallar Kaldırımı İşgal Etti
Objektiflere yansıyan bu fotoğraf Giresun Sanayi Sitesi’nde kaydedildi.12.07.2018 01:09
Haberin fotoğrafından da anlaşılacağı üzere sıralı çam ağaçlarının dalları uzun süre budanmayınca ortaya bu görüntüler çıktı.

Kaldırım boyunca sıralı ağaç dallarının uzayan dalları nedeniyle sanayide çalışan esnaflar kaldırımda oyun oynarcasına iki büklüm olarak yürüyebiliyor. Dalların uzaması nedeniyle ortaya çıkan bu fotoğraf nedeniyle tepkilerini dile getiren bir grup vatandaş yetkililerin konuya duyarlılık göstermelerini istedi.  Yoğun iş temposundan bunaldıklarında, temiz olmamasına rağmen  Sanayi bölgesinden geçen derenin  akışını izlemek için bu kaldırımı  kullanmak zorunda kaldıklarını ifade eden vatandaşlar; “Burada sanayi esnafı olarak vatandaşlar bu kaldırımların açık hale getirilmesini istiyor. Kaldırımlarda sizlerde görüyorsunuz uzanan ağaç dalları yüzünden adeta geçilmiyor.

Üstelik bu uzun zamandır bu durumda ve gelip dalları kesme lütfunda bulunan yok. Belki çok yoğun bir şekilde kullanılmıyor olabilir ama adı kaldırımsa bu yolunda hizmette olması lazım değil mi? Bizler burada yürüyemez hale geldik bunun da yanı sıra karşı tarafı göremez durumdayız. Artık konunun gazetede de yer almasının ardından dikkate alınacağını umuyoruz. Biz burada ağaçları kesip söküp atsınlar demiyoruz sadece  yaşadığımız mağduriyeti aktarıyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Haber: Sedat Karakaya

Etiketler: Dallar Kaldırımı İşgal Etti

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.