Bugün: 18.12.2018

Devrilen Aracın Altında Kaldı, Can Verdi!

Devrilen Aracın Altında Kaldı, Can Verdi!
Giresun'un Dereli ilçesinde meydana gelen kazada, kamyonetin devrilmesi sonucu bir kişi öldü, bir kişi ise yaralandı.09.08.2017 00:00

SEDAT KARAKAYA

Giresun'un  Dereli ilçesinde meydana gelen kazada, kamyonetin devrilmesi sonucu bir kişi öldü, bir kişi ise yaralandı.

Hasan Öztürk, geçtiğimiz gün Bulancak ilçesinde, fındık öncesi bahçe altı temizliği için yevmiyeli olarak çalışmaya gitti. Bir kaç gün çalıştıktan sonra dönüş yaptığı köyünde Azrail’in kendisini beklediğinden habersizdi. Son zamanlarda yoğun iş temposundan uzak kalmak ve yayla havası teneffüs etmek için hazırlıklar yaptı.

Yanına Erol Ç. adlı arkadaşını da alan talihsiz genç, kamyonetiyle, bir anlık dikkatsizlik sonucu   Uzundere köyü Erikdere  mevkisinde devrildi. Devrilen aracın altında kalan Öztürk, olay yerinde son nefesini verdi. 

Elim kazada yaralanan Erol Ç.,  Dereli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken Öztürk’ün ölüm haberini alan yakınları sinir krizleri geçirdi. Uzundere köyü’ nde sevilen ve sayılan kişiliğe sahip olduğu öğrenilen talihsiz gencin cenazesine sanat, siyaset ve iş dünyasından çok isim katıldı. Feryatların birbirine karıştığı cenaze töreninde ailesi güçlükle ayakta durabildi.3 kız çocuk babası Hasan Öztürk dua ve gözyaşlarıyla toprağa verilirken geriye boynu bükük aile bıraktı.


Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.