Bugün: 19.04.2019

Giresun Memur-Sen’den Erdoğan’a Tam Destek

Giresun Memur-Sen’den Erdoğan’a Tam Destek
Giresun MEMUR-SEN ve DİYANET-SEN İl Başkanı Sami ŞİMŞEK, Amerika’nın ülkemize uyguladığı ekonomik savaşa tepki gösterdi.16.08.2018 12:47
Başkan Şimşek şu açıklamalarda bulundu:
“ABD’nin ülkemize gerçekleştirdiği ekonomik saldırılara karşı milletimizin tek vücut olması, ülkemizin ekonomik dar boğaza sürüklenerek parçalanmasını bekleyenlere tokat gibi bir cevap olmuştur. Daha önceleri içimizdeki taşeronlarını da kullanarak; darbelerle, dayatmalarla, muhtıralarla, tanklarla, tüfeklerle yapamadıklarını ekonomik saldırılarla yapacaklarını zanneden kapitalist kafalı zihniyetlerin bizim geçmiş tarihimizden hiç haberleri yok gibi.
 Malazgirt’ten Sultan Alparslan’la başlayan, Sultan Fatih’le İstanbul’un fethiyle devam eden, Kurtuluş Savaşında, Çanakkale’de destanlar yazan tarihimizi parayla değil, kalbimizdeki iman gücüyle, vatan aşkıyla, sarsılmaz inancımızla kazanmış bir milletiz.
15 Temmuz hain darbe kalkışmasında ABD’nin, içimizdeki ve dışımızdaki şer güçlerin her türlü desteğini de arkasına alan eli silahlı FETÖ terör mensuplarına Aziz Milletimiz meydanları dar etmiştir.  Bu Aziz Millet, şimdi de ABD’nin kur üzerinden ülkemize uyguladığı kirli ekonomik saldırılara ülkesine ve milletine bağlılığını göstererek; iktidarıyla, muhalefetiyle, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, küçüğünden büyüğüne toplumumuz her ferdiyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın etrafında kenetlenerek cevap vermektedir.
Bu kirli planların asıl hedefi Güçlü Türkiye, Lider Ülke yolunda günden güne kat ettiğimiz yükselişimizi durdurma, iktidara yansıyan Millet İradesini yok etme planlarıdır. Bu planları yıllarca Eski Türkiye’de ne yazık ki yıllarca uyguladılar, ülkemizi her yönüyle kendilerine bağlı duruma getirdiler. Üreten bir toplumdan, tüketen bir topluma bizleri bağımlı hale getirdiler. Ama bizleri asla yıkamadılar ve yıkamayacaklar.
16 Nisan 2017 Anayasa oylamasıyla Millet İradesine dayalı Yeni Türkiye’nin temelleri atılmış, Millet İradesinin yönetime hâkim olmasının önü açılmıştır. Ne dış güçler ne de onların içimizdeki tetikçileri bu hakimiyetin önüne asla engel koyamayacaklardır.
Ülkemizde yerli ve Milli olanları tercih etmemizle, kendi silah sanayimiz ve ekonomik yükselişimiz dış güçlerin korkulu rüyası olmuştur. Bu yükselişimizi yok için, yapılan ekonomik saldırılardan ekonomik olarak biraz sıkıntı yaşayacağız, fakat şu çok iyi bilinmeli ki sonunda muhakkak kazanan biz olacağız. Çünkü bizler Vatan için ödenecek bedelleri şeref sayan bir milletin mensuplarıyız.
Gün birlik günü, gün ülkemizin yanında olma günü, gün düşmanlara karşı kenetlenme günü. Bugüne katkı sunan tüm vatandaşlarımıza şükran ve minnet duygularımızı arz ediyor, ülkemiz ve milletimiz için Giresun MEMUR-SEN AİLESİ olarak her türlü fedakarlığa dün olduğu gibi bugün de hazır olduğumuzu ifade ediyorum.”

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.