Bugün: 22.10.2018

Görele Belediyesi’nden, Deliklitaş Plajı’nda Çalışma

Görele Belediyesi’nden, Deliklitaş Plajı’nda Çalışma
Görele Belediyesi tarafından ilçe plajlarının geneline yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.31.07.2017 15:32
Belediye tarafından şehir sınırlarında bulunan plajlarda temizlik hizmetlerinin yanı sıra, vatandaşlarımızın plajlara erişimi ve denize girme hakkından yararlanması için çeşitli projeler süratle hayata geçiriliyor.

Belediye’nin Karaburun Köyü sınırlarında bulunan Deliklitaş Plajı’na çelik ferforje merdiven hizmeti sunarak, vatandaşların denize erişim sorununu ortadan kaldırdı.

Görele’nin uzun ve en çok tutulan plajlarından biri olan Deliklitaş Plajı’nda, yol kotunun altında kalan plaja iniş ve çıkışlarda zorlanan tatilciler, Belediye tarafından kurulan merdiven hizmetiyle denize rahatça ulaşabiliyorlar.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, deniz keyfi yaşamak isteyen vatandaşların Deliklitaş Plajı’na iniş ve çıkışlarında sorun yaşamayacağını belirterek; “Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Artık vatandaşlarımız Deliklitaş Plajı’na iniş çıkışlarda sorun yaşamayacaklardır. Kumsala yoldan daha rahat ulaşabileceklerdir. Vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.


Etiketler: Görele Belediyesi’nden - Deliklitaş Plajı’nda Çalışma

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.