Bugün: 19.04.2019

İl Özel İdaresi’nden, Köy Yollarında Hummalı Çalışma

İl Özel İdaresi’nden, Köy Yollarında Hummalı Çalışma
Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri köy yolları betonlama-sıcak asfalt-istinat duvarı çalışmalarını sürdürüyor.08.07.2018 19:42
Bu kapsamda Giresun il genelinde tüm köylerde 16 ilçe ve beldelerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Keşap Kahyalı ve Kışla Mahalle yolları betonlama, Merkez Mesudiye Köyü yolu betonlama, Merkez İncegeriş Köyü sıcak asfalt çalışması ve Burhaniye Köyü Mahalle yolu betonlama çalışmalarını tamamladı.

Köy ve Mahalle yolları yapılan vatandaşlar Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, Meclis üyelerine ve Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek, “Yılların kanayan yarası olan bu çalışmaların bitirilmesi bizleri memnun etmiştir. Artık İl Özel İdaresi bizlerin her derdine yetişiyor. Özellikle son yıllarda İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ekipleri yol betonlama-asfalt-duvar çalışmaları konusunda köylerimizi ihya etti. Her derdimize yetişiliyor. Bu hizmetleri rüyamızda görsek inanmazdık. Köylerde evlerimizin kapısından nerdeyse çöplerini bile alıyorlar. Bu hizmetler özlediğimiz ve yıllarca beklediğimiz hizmetlerdi. Ama yıllarca bir türlü bu hizmetlerin yanından bile geçemedik. Şimdi Allaha şükrediyoruz her derdimize çare oldukları için. Emeği geçen herkese başta Sayın Bakanımız, Valimiz, Genel Sekreterimiz, Meclis Üyeleri ve başkanına sonsuz teşekkür ederiz” dediler.

Etiketler: İl Özel İdaresi’nden - Köy Yollarında Hummalı Çalışma

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.