Bugün: 18.12.2018

Kılıçaslan: “Giresun, Duroğlu’nda Nefes Alacak”

Kılıçaslan: “Giresun, Duroğlu’nda Nefes Alacak”
Duroğlu Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl tamamlanan Homurlu Park Ve Mesire Alanı Projesi’nin ardından Belediye Başkanı Murat KILIÇASLAN yeniden kolları sıvayarak ikinci bir projeyi daha başlattı.31.07.2017 16:08
Yapılan seyir terasları, yaya köprüsü, yapay şelale ve Aksu Deresi üzerine kanal çalışmaları ile Duroğlu’nda hatırı sayılır bir değişim sağlayan KILIÇASLAN, hizmet adına vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Konacık Mahallesi’nde bulunan Şehit Er Oral Demiral Sağlık Ocağı yanından başlayarak Aksu Deresi kenarında yeni tünel inşaatı çıkışına kadar olan alanda başlatılan yeni projede yine seyir terasları, yürüyüş alanları, ışıklandırma ve bölgenin dokusuna uygun birçok peyzaj çalışmalarının olacağını dile getiren Başkan KILIÇASLAN şunları söyledi: “Beldemiz arazi yapısı itibari ile dik ve engebeli bir yapıya sahip ancak biz bunu dezavantajdan avantaja çevirmek için doğal güzelliklerimizi ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.

Bu sene kısmet olursa halkımıza söz verdiğimiz gibi, tüm mahalle ana yollarımızı asfaltlayıp sokak yollarımızı da beton yapacağız. Diğer yandan rutin hizmetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz. Proje çalışmalarımızda kısıtlı bütçemiz olmasına rağmen şahsım ve çalışan arkadaşlarım mesai kavramı olmadan başarmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah bu sevdamızın, aşkımızın meyvesini bu sene yapacağımız hizmetlerimizle alacağız.

Başlatmış olduğumuzu ikinci park ve mesire alanı yine Aksu Deresi kenarına, ilk yaptığımız çalışmanın devamı niteliğinde ve bir bütün konsept halinde olacak. Çalışmaları bizzat takip ederek hiçbir detayı kaçırmamaya gayret gösteriyoruz. Yürüyüş yolları, park alanları, seyir terasları ve Beldemize en güzel ne yakışıyorsa onu projenin içine katarak yolumuza devam edeceğiz. İnanıyorum ki hayal ettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin ardından, Giresun ve bölgemizdeki insanların nefes alacakları yerlerden biri de Duroğlu olacak” dedi.


Etiketler: Kılıçaslan: “Giresun - Duroğlu’nda Nefes Alacak”

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.