Bugün: 23.09.2020

Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor

Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor
Yeni tip koronavirüsle (Kovid–19) mücadele kapsamında, Giresun Valiliğimizin sevk ve idaresinde,..14.05.2020 12:28
....Giresun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, alınan tedbirlerin uygulanmasına ilişkin çalışmalarına, Vefa Sosyal Destek Grupları içerisinde devam ediyor.

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 13 Mayıs Çarşamba günü 08:00- 16:00 saatleri arasında, pazaryerlerinde sosyal mesafenin korunması, maske takılması, hijyen konularına dikkat edilmesi hususunda, zabıta ve sağlık personelleriyle müştereken gerçekleştirdiği çalışmalarda, Teyyaredüzü Mahallesi semt pazarında; 70 pazarcı esnafı ve 120 civarında pazarı ziyaret eden vatandaşı kontrol ederek, pazarın giriş ve çıkışına el dezenfektanı ve uyarıcı levhalar yerleştirdi. Emniyet, zabıta ve sağlık personeli ile birlikte esnaf ve vatandaşlara gerekli uyarı ve ikazlar yapılırken, yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadı.

Yine 13 Mayıs Çarşamba günü saat 15.30’a kadar, Giresun Valiliği "Vefa Sosyal Destek Grubu" çalışmaları kapsamında; 3 Çarşı Mahalle Bekçisi, 10 Polis Memuru ve 2 şoförden oluşan 15 personelle, 6 ekip halinde, yardıma muhtaç vatandaşlarımızdan 54 aileye, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan Gıda Yardım malzemelerinin ve hane başı 2 ekmek dağıtımı yapıldı.

Diğer Giresun haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.