Bugün: 18.12.2018

“Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun”

“Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun”
Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilen Ahmet Karasakal ve Yönetim Kurulu’nu Dernek Merkezi’nde ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu ve başarılar diledi.12.03.2018 18:46
Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, Başkan Yardımcısı Murat Ay ve Kadınlar Kolu Başkanı Suna Özbayram ile yaptığı ziyarette; “Zaman zaman STK temsilcileri ile görüş ayrılıklarımız olmuştur. Bizler Giresun adına hizmet veren STK’lar olarak kimseye üstünlük kurma peşinde değiliz. Bizler ateşten gömlek giydik, en büyük gayretimiz ve hizmetimiz hemşerilerimizi bir yerlere getirmek ve onlara destek vermektir. İstanbul gibi mega şehirde sivil toplum kuruluşlarımızın davetlerine katılarak birlik beraberliğimizi güçlendiriyoruz. Birlikteliğimiz hep daim olsun. Faaliyetlerinde her zaman takdir ettiğim Arnavutköy Giresunlar Derneği’nin Genel Kurul sonucu hayırlı uğurlu olsun. Başkan Ahmet Karasakal ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Mehmet Kuğu, 12. Giresun Günleri’nin Yenikapı’da Eylül ayının son haftası veya Ekim ayının ilk haftası olarak karar verdiklerini, Afyon Giresun Şehitliği Anma Programı’nın Kurban Bayramı’nın son günlerine geldiği söyleyerek, Kurban Bayramı’nın bitimi haftasında Afyon programının yapılacağını söyledi.

Haber: Sadi Toygar

Etiketler: “Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun”

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.