Bugün: 27.09.2020

“Egemenliğimizin 100. Yılı Kutlu Olsun”

“Egemenliğimizin 100. Yılı Kutlu Olsun”
Giresun Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Mürşit Gürel, Giresunluların; tüm çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.23.04.2020 01:11
Bu yıl ayrıca egemenliğimizin 100. yılının da kutlandığını belirten Gürel, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün geleceğimizin teminatı çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.

Atamızdan aldığımız emaneti gelecek nesillere ulaştırmak en kutsal görevlerimizden biridir. 100 yıllık tarihinde tüm olumsuzluklara, zorluklara karşı yıkılmaz bir kale gibi kalan Türkiye Büyük Millet Meclisinin, bundan sonra da en güçlü şekilde kalacağına eminiz.

Ne mutlu bizim çocuklarımıza ki, Cumhuriyetin geleceğini, gençlere ve çocuklara emanet edecek kadar onlara güvenen ve milli egemenliğin ilan edildiği günü çocuklarımıza bayram eden bir millete sahibiz.

Bu duygularla, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. Yıldönümünde Mustafa Kemal ATATÜRK ve bu vatan için canını feda eden tüm kahraman şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.