Bugün: 25.11.2020

“Şehitlerimize Minnettarız”

“Şehitlerimize Minnettarız”
Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral, Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında Şehit Piyade Onbaşı Ersin Cebeci ve Şehit Piyade Er Necmettin Atik’in ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.03.11.2020 17:54
Din, vatan, mukaddesat, hak ve hakikat uğruna sarsılmaz bir inançla şehadete kavuşanlara ve şehadeti arzulayarak canlarından vazgeçmeyi göze alıp gazilik payesiyle şereflenen tüm kahramanlara minnettar olduklarını ifade eden Müftü Oral; “Bizlere düşen görev, şehitlerimizin uğruna can verdikleri değerlere sımsıkı sarılmaktır. Bu güzel gençler var oldukça, Cenab-ı Hakk bu milleti her türlü kötülükten koruyacaktır.

Bizim bu çocuklarımız, yavrularımız inşallah ebediyen bu topraklar üzerinde yüce değerleri taşıyarak şerefleriyle yaşayacaklardır. Bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi, bu uğurda mücadele eden tüm gazilerimizi şükranla ve rahmetle anıyorum. Tedavisi devam eden gazilerimize Allah’tan şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ruhları şad, mekânları cennet olsun.” dedi.  

Ziyaretlerde Kur’an-ı Kerim’den ayetler okundu, dualar edildi.

Etiketler: “Şehitlerimize Minnettarız”

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.