Bugün: 14.10.2019

23 Nisan Bulancak’ta kutlandı

23 Nisan Bulancak’ta kutlandı
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde makamını Yunus Emre İlkokulu öğrencisi Rafet Murat Özdemir‘e bıraktı. 23.04.2019 14:28
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bulancak’ta, Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Belediye Başkanı Recep Yakar ve ilçe protokolü ile öğrencilerin katıldığı programa vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Güzelyalı İlkokulu’nda devam eden kutlama programına; günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, öğrenci gösterileri, şiirlerin okunması ve yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesi ile devam etti.
Gün içerisinde, Bulancak Belediye Başkanlığı makamını temsili olarak Yunus Emre İlkokulu öğrencisi Rafet Murat Özdemir’e devreden Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza şimdilik temsili olarak teslim ettiğimiz makamımızı zamanı gelince temelli teslim etmekten de büyük gurur duyacağız. Biz bu makamları çocuklarımız adına emaneten temsil ediyoruz. Asıl sahipleri ve gelecek onlardır. Bu vesile ile başta çocuklarımız olmak üzere, aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyor, herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.


Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.