Bugün: 22.01.2019

Ankara Şebinkarahisar Vakfı’ndan, Yargıtay’a 150. Yıl Kutlama Ziyareti

Ankara Şebinkarahisar Vakfı’ndan, Yargıtay’a 150. Yıl Kutlama Ziyareti
Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Ali Yaşar Yücel ve Cumhurbaşkanlığı Baş Hukuk Müşaviri Ahmet Karayiğit, Yargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i makamında ziyaret etti.04.06.2018 22:01
Yargıtay’ın 150. kuruluş yılı sebebi ile Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ziyareti ile ilgili açıklama yapan Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Ali Yaşar Yücel şunları söyledi:

“Yargıtay'ın 150. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle vakfımız üyesi ve Kültür Bakanlığı sanatçısı Kamuran İşcan tarafından yapılan ebru çalışması Vakıf Başkanımız Av. Ali Yaşar Yücel'in, Cumhurbaşkanlığı Baş Hukuk Müşaviri Sayın Ahmet Karayiğit ile birlikte Yargıtay Başkanı Sayın İsmail Rüştü Cirit'e makamında yaptığı ziyaret esnasında takdim edildi.

Yargıtay Başkanı eseri çok beğenerek makam odasına asmış, memnuniyetini dile getirerek sanatçıya teşekkür etmiştir. Görüşmede ayrıca Vakıf başkanı tarafından Şebinkarahisar ile ilgili bilgiler sunulmuştur.

Cumhurbaşkanlığı Baş Hukuk Müşaviri Ahmet Karayiğit, Şebinkarahisar’da bir dönem Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmış olup, Şebinkarahisar Vakfı’nı fırsat buldukça ziyaret ederek Şebinkarahisar ile ilgili bağlarını koparmamıştır.”

Haber: Sadi Toygar

Etiketler: Ankara Şebinkarahisar Vakfı’ndan - Yargıtay’a 150. Yıl Kutlama Ziyareti

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.