Bugün: 26.05.2019

Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı

Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı
Gaziosmanpaşa'da kurulu bulunan Giresun Eynesil Aralık Köyü Derneği, kuruluşunun 10. yılını muhteşem bir gece ile kutladı.12.03.2019 23:24
Aralık Köyü, Giresun camiasını gecede buluşturdu.

Giresun Eynesil Aralık Köyü Derneği, kuruluşunun 10. yılını Eyüp Sultan Kültür Merkezi'nde düzenlediği muhteşem bir gece ile kutladı.  Geceye bölgede yaşayan Giresunlulardan yoğun katılım oldu.

Dernek Başkanı Murat Baş, kutlama gecesine katılan misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı. Daha sonra ise derneğe katkıda bulunanlara plaket takdim edildi. Gece sanatçılar eşliğinde, kemençe ve horonlarla devam etti.

Geceye Gaziosmanpaşa Giresunlular Dernek Başkanı Mehmet Halil Hayta, MHP Gaziosmanpaşa Teşkilatı ve Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Ordu, CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Ali Yıldırım, Adalet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Cevat Tavukçuoğlu, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Bilal Ay, Eynesil Federasyon Başkanı Ayhan Arslan, Giresun Medya Platformu Kurucu Başkanı Ali Şükrü Kara, Dernek Başkanları ve çok sayıda davetli katıldılar.

Etiketler: Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.