Bugün: 22.01.2019

Başkan Aksu, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde İftara Katıldı

Başkan Aksu, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde İftara Katıldı
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Cengiz Tiryaki ve Genç Çotanaklar Yeni Mahalle Gurubu tarafından verilen iftar programına katıldı.06.06.2018 19:43
Başkan Kerim Aksu mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar programında, davetlileri tek tek selamlayıp, hatırlarını sordu. Muhtar Cengiz Tiryaki, iftar yemeğini geleneksel hale getirdiklerini, her Ramazan Ayı’nda şehrimizin yöneticileri ile mahalle sakinlerinin buluştuğunu ifade etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu geçen yılda Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlığı ile Genç Çotanaklar Gurubu’nun iftar davetine katıldığını belirterek, Giresun’un her mahallesine, her sokağına hizmet götürdüklerini, vatandaşlarla bu gibi toplantılarda buluşmalarının karşılıklı diyalog kurma açısından önemli olduğunu söyledi. Başkan Aksu, Muhtar Cengiz Tiryaki ve Genç Çotanaklar Gurubu’na teşekkür etti. Fevzi Çakmak Mahallesi iftar programına Belediye Başkanı Kerim Aksu, Milletvekili Sabri Öztürk, Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Milletvekili Adayları, Siyasi Parti Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.

Etiketler: Başkan Aksu - Fevzi Çakmak Mahallesi’nde İftara Katıldı

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.