Bugün: 26.03.2019

Başkan Karasakal’a Takdir ve Büyük Övgü

Başkan Karasakal’a Takdir ve Büyük Övgü
Arnavutköy Giresunlar Derneği Başkanı Ahmet Karasakal ve ekibi güvenoyu aldı.12.03.2018 18:03
Arnavutköy Giresunlular Derneği büyük bir katılımla 4. Olağan Kongresi’ni Arnavutköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Kurucu ve mevcut Başkan Ahmet Karasakal yeniden Başkan seçilerek güvenoyu aldı. Genel Kurul öncesi toplantı sunuculuğunu yapan Hacı Mehmet ile Soner Öncü davetliler ile çeşitli röportajlar yaparak duygu düşüncelerini aldılar.

Genel Kurul Divan Başkanlığı’nı yapan İGEDER Başkanı Arif Dede, duygusal ve anlamı büyük bir konuşma yaparak Arnavutköy İlçesi’nin ilk kurucu Milli Eğitim Müdürü olduğunu, büyük emekleri olduğunu, eğitim kalitesinin yükseldiğini belirterek burada bulunmaktan mutlu ve gururlu olduğunu belirtti.

Divan Başkanı Arif Dede, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra gündemi tek tek okuyarak bilgilendirme yaptı. Faaliyet ve denetleme raporlarını slayt eşliğinde okuyan Başkan Ahmet Karasakal ve ekibi düzenli, tertipli ve organizasyonu tam not alan bir çalışma ile takdir topladılar.

GÜN BERABERLİK GÜNÜDÜR

Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal yaptığı konuşma özetinde, Zeytin Dalı Harekâtı’nda şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileyerek sözlerine başlayan Karasakal; “Ülkemizde bulunan şartlardan dolayı birlik olmalıyız. Bizler Topal Osman’ın torunlarıyız. Gün birlik ve beraberlik günüdür.

Kuruculuğunu yaptığım ve 2009 yılında kurulan Derneğimiz bugüne dek birçok ses getiren programlar yaptı. Derneğimiz Giresunluların ortak evidir. 10.000 bin Giresunlu nüfusun bulunduğu Hemşerilerimize buraya sahip çıkmalıyız. Burada Giresunluların ruhunu yaşatmalıyız. Biz bir olursak söz sahibi oluruz. Bizler enerji doluyuz, daha enerjimiz bitmedi yola devam ediyoruz” dedi.Davetli protokolün tek tek konuşmalarında Giresunlular Derneği’ne övgüler yağdırarak Arnavutköy İlçesi’nde örnek çalışmalar yaptığını, büyük bir başarı ve ivme yakaladığını belirterek, Ahmet Karasakal ve ekibine yeni çalışma döneminde çıtayı yükseltmesini temenni ederek başarılar dilediler.

Gündem gereği Faaliyet ve Denetleme gelir gider bütçe raporunun, tahmini gelir gider bütçe raporunun okunması ve ibra edilmesi ile birlikte Tüzük değişikliği maddesinin kabul edilmesinden sonra, tek liste ile seçime giren Ahmet Karasakal ve ekibi oy birliği ile yeni dönem için yetki aldılar.

Haber: Sadi Toygar

Etiketler: Başkan Karasakal’a Takdir ve Büyük Övgü

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.